П`ятниця, 27.04.2018, 10:31

Атюшівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Соціальні мережи
Головна » 2018 » Лютий » 16 » Вшановуємо учасників бойових дій на території інших держав
Вшановуємо учасників бойових дій на території інших держав

Вшанування

учасників бойових дій на території

інших держав

Наш навчальний заклад – школа національно – патріотичного виховання. Колектив спрямовує свої зусилля на вихованні у дітей, учнівської молоді шанобливого ставлення до ветеранів бойових дій, сучасних захисників України, своєї історії, адже «хто не знає минулого, той не має майбутнього». Ось і мінливими лютневими днями ми всі підійшли до особливої дати в нашій історії - Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, який календарно співпадає зі святом Стрітення. 29 років минуло з того довгоочікуваного дня, коли останній солдат обмеженого контингенту в ДРА покинув чужу землю. Майже 30 років поспіль воїни – інтернаціоналісти і всі учасники локальних воєн мають день, щоб згадати тривожну юність і бойових товаришів – побратимів.             Щоб глибше дізнатись про приховані сторінки в історії бойових дій на території інших держав упродовж лютого 2018 року у нашому навчальному закладі організовано та проведено багато пізнавальних заходів. На початку місяця учні 8 та 9 класів разом з модератором ідеї вчителем історії Дедух Л.М. запросили усіх пошановувачів історії на круглий стіл «Доля українських сімей в контексті історії України ХХ століття. Родини учасників бойових дій на території інших держав». Продовжились заходи літературно - історичними читаннями «Нехай спливають роки у вічність», які влаштували учасники гуртка «Виразне читання» разом із керівником Корзюк Л.М. Бесіди з історії війни в Афганістані та інших локальних конфліктів «Афганістан болить в моїй душі», «Ми будемо довго пам’ятати і вам забути не дамо» провели класні керівники 5 – 11 класів. Загальношкільна тематична лінійка « 15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав» зібрала всіх учнів з нагоди пам’ятної дати третього зимового місяця. Цікаво і корисно відбулась патріотична акція «Живий музей», під час якої учні побували на тематичній екскурсії до шкільного музею бойової слави «Наші земляки – афганці», яку емоційно і переконливо провели екскурсоводи гуртка «Патріот».               Школярі середньої та старшої ланки відвідали «історичний кінозал», де переглянули документальні фільми про Афганістан та інші локальні конфлікти. Лютневої сонячної днини відбулася зустріч із воїном – контрактником, учасником АТО Моргацьким А.Д., якого школярі середніх та старших класів запросили на інтелектуальні перегони з історії Атюші та веселі концертні несподіванки. Анатолій Дмитрович подякував організаторам заходу ЗДВР Кисіль С.Ф., вчителю історії Дедух Л.М., гуртку «Духовна криниця», та його незмінному керівнику Шарому І.М., гуртку «Народна рукотворчість» та його керівнику. Сушко Я.В. за подарунок на згадку про зустріч. Протягом місяця учасники гуртка «Патріот» разом з керівником Дедух Л.М. відвідали родину Кравченка Михайла, загиблого в ДРА. Школярі поспілкувались з батьками воїна, переглянули сімейні фото. Тематична виставка в шкільній бібліотеці «Мамо, я повернусь…», яка висвітлює сторінки війни в Афганістані та інші збройні конфлікти теж не залишила нікого байдужим.                  Цього року колектив школи започаткував патріотично - спортивну акцію «Тенісний турнір пам’яті Михайла Кравченка», на яку були запрошені ровесники воїна - афганця. Координує проект вчитель фізичного виховання Зарецький М.І. Ми пам’ятаємо, щоб жити!

ЗДВР Світлана Кисіль

Фото 1

Фото 2

Фото 3