Неділя, 20.10.2019, 03:39

Соціальні мережи
Головна » 2019 » Червень » 13 » Спортивно-краєзнавчий відпочинок
Спортивно-краєзнавчий відпочинок

Згідно наказу по школі № 22 від 22.04.2019 року «Про оздоровлення учнів у літній період» при Атюшівській ЗОШ І – ІІІ ступенів імені Станіслава Ковтуна був організований пришкільний табір відпочинку «Сонечко», в якому отримували відпочинкові послуги 50 учнів 1 – 5 класів протягом 14 днів.

Щоденно вихователі табору проводили бесіди з охорони здоров’я : «Що треба знати, щоб бути здоровим», «Повітря, сонце і вода – наші друзі», косметика та медицина», «Про безпечний спорт». Вихованці табору разом з вихователями побували з екскурсією в лісі, у лікарні, в аптеці, у бібліотеці та церкві. Особливу увагу вихователі звертали на правила поведінки на дорозі, в транспорті, в лісі.

Проводилось багато спортивних та розважальних заходів: «Веселі естафети», «Ігри чемпіонів», «Спортивний ажіотаж», «Парад талантів», свято «Літній зорепад », «Міс Сонечко», ігрова програма «Веселий дивограй», квест «Острів скарбів», ретро та сучасні дискотеки, щодня проводились веселі руханки «Подорож до хмаринки».

Відкриття табору розпочалося святковою лінійкою в сучасному стилі, де діти співали пісні про літо та дитинство, виконали танок «Малесенькі долоньки». До дітей завітав добрий лікар Айболить із друзями – звірятами, які поділилися знаннями про правила літньої гігієни. По завершення лінійки всіх «промінчиків» пришкільного табору «Сонечко» зібрав докупи веселий флешмоб «Сучасні діти – це нового століття квіти» та конкурс малюнків у стилі стріт – арту.

Протягом перебування в таборі школярі молодшої групи побували на екскурсії в зоопарку м. Мена, на святкуванні Дня захисту дітей в смт. Короп, побували на майстер – класі з виготовлення диво - квітки та ігровій програмі в КЦДТ в смт. Короп, де їм дуже сподобалось.

Школярі старшої групи відвідали туристично – готельний комплекс в с. Бреч Корюківського району, де ознайомились із особливостями утримання скакунів породи «ганновер», здійснили екскурсію комплексом та весело провели час на атракціонах. Школярикам надовго запам’ятається поїздка в с. Деснянське на гостини у талановитої людини – Кирилюка В.Д., який щиро прийняв дітей у себе на обійсті, захоплююче розповів про еко – туризм, посприяв у проведенні екскурсії по місцевій школі та Національним природним парком в с. Мезин. Також ця група побувала на пізнавальному квесті в КЦДТ та естафетних змаганнях в спортивному комплексі «Аполлон» в смт. Короп. Цьогоріч школярі старшої групи відвідали сусідів - пришкільний табір «Капітошка» в с. Рождественське, де позмагались у цікавій конкурсній програмі та познайомились із ровесниками.

Дітям сподобались «Ігри чемпіонів», під час яких перемогу посіла команда Лемонджави Д., змагання з піонерболу, де перемогу здобула команда дівчаток «Вітрогонки» із старшої групи, конкурс зачісок, де захоплення всіх глядачів викликали зачіски Дорошенко Я., Приходько В. та Старченко Б. Неперевершеним стилістом було визнано Дяченко А.

На базі пришкільного табору працювала літня мовна школа, де навчалось 10 учнів 3 – 5 класів, яким волонтер, учитель англійської мови Бондаренко Г.Ф. проводила цікаві заняття та екскурсії, що проходили в ігровій формі; діти створили багато корисних проектів, які допомогли удосконалити їх уміння та навички з англійської мови.

Вихователі ( Шконда О.В., Лунеко Н.І., Бугайова Н.М., Рубаник О.М., Драгун Н.І.), культорганізатор Карацюба В.М., спортивний інструктор Зарецький М.І., кухарі (Приходько О.Ф., Приходько Ю.М.) та прибиральник Зарецька Г.П. працювали добросовісно і відповідально.

Допомагали зробити сніданки та обіди вітамінними, а дозвілля дітей цікавим наші спонсори: Гриценко М.В., Писаренко Л.М., Пелюх А.М., Ковтун В.В., Бондар Т.В., Хайлук В.В., Атюшівське споживче товариство.

Продуктами харчування дітей у пришкільному таборі забезпечувало Атюшівське споживче товариство, керівник – Кисіль Н.П.

Директор пришкільного табору Кисіль С.Ф., адміністрація школи, щиро дякують всім, хто долучився до оздоровчої кампанії.

Переглядів: 61 | Додав: vito | Рейтинг: 0.0/0
Ім`я *:
Код *:
«  Червень 2019  »
[04.09.2017]
КТС “День Знань” (0)
[11.09.2017]
Останній перший урок (0)
[12.09.2017]
Лінійка (0)
[12.09.2017]
Олімпійський тиждень (0)